Kursy maturalne

Drodzy uczniowie, przyszli absolwenci szkół średnich.

Zapamiętajcie sobie te kilka uwag !!!

Wymagania polskiego i międzynarodowego rynku pracy nakazują młodemu człowiekowi podjęcie studiów, które dałyby mu wiedzę interdyscyplinarną o Polsce, Europie i świecie a także umożliwiłyby mu dobry start w dorosłe życie. Kluczowym elementem staje sie zatem matura i liczba punktów uzyskanych na egzaminie dojrzałości. Matura jest wskaźnikiem, który decyduje w Polsce o tym, na jakiej uczelni przyjdzie wam studiowac i jaką pracę podejmiecie w przyszłości.

Centrum Edukacyjne „Abiturient” stwarza Wam warunki i możliwość powtórzenia, omówienia, przyswojenia i wyćwiczenia materiału z wybranego przez Was przedmiotu do egzaminu dojrzałości. Nie musisz być tegorocznym maturzystą by zacząć juz dziś naukę u nas. Dzięki nam uda Ci się osiągnąć dobry wynik na maturze, ponieważ nasza dewizą jest mała grupa (5-10 osób na kursie), aż 16 godzin miesięcznie, rodzinna atmosfera, dogodne warunki, bezpłatne materiały, fachowa pomoc i co najważniejsze wykształcona kadra – jedni z najlepszych nauczycieli łęczyckich szkół.

Z nami Matura 2017 jest w Twoim ręku, nie masz obaw, że nie wszystko udało Ci się powtórzyć, jesteś pewien swojej wiedzy i znasz swoje możliwości – wiesz, że zdasz i że nic ne stoi na przeszkodzie,
byś zrealizował swoje życiowe cele i marzenia!Przyjdź i spróbuj – na pewno warto bo inwestycja w wiedzę teraz to najlepszy twój wybór na całe życie!!

 z poważaniem mgr Katarzyna Błaszczyk