Gimnazjum

Drodzy gimnazjaliści!

Zapamiętajcie sobie te kilka uwag !!!

Centrum Edukacyjne „Abiturient” zaprasza Was do podjęcia nauki z zakresu języków obcych jak i z pozostałych przedmiotów, objętych egzaminem gimnazjalnym po trzyletnim okresie kształcenia.

Nauka w grupach 5 – 10 osobowych pod opieką i koordynacją wykształconej kadry nauczycielskiej staje się przyjemnością a dobry wynik ze sprawdzianu uczniów po gimnazjum jest gwarancją dobrego startu w szkole średniej. Dla swoich uczniów gwarantujemy bardzo dobre warunki nauki oraz materiały pomocnicze w cenie kursu.

Oferujemy profesjonalnie prowadzone zajęcia z matematyki, chemii i fizyki dla tych, którzy zamierzają w przyszłości podjąć naukę w szkołach średnich o takim profilu oraz zachęcamy tych, którzy są słabi i chcieliby polepszyć swoje wyniki w szkole. Dzięki nam uda Ci się osiągnąć dobry wynik z egzaminu kompetencji i dostaniesz się do takiej szkoły średniej, która zagwarantuje Ci naukę w wymarzonej szkole wyższej. Przy wpłacie jednorazowej jeden miesiąc nauki gratis!

Centrum Edukacyjne „Abiturient” stwarza Państwu dogodne warunki płatności a przy wyborze dwóch kursów dodatkowo otrzymują Państwo 10% zniżki!

Nie zwlekaj – przyjdź – zapytaj – podejmij właściwą decyzję – zostań z nami!!

  z poważaniem
mgr Katarzyna Błaszczyk